IPO

IPO

Kdo jsme

Tisk Email

Firma IPO spol.,s.r.o.

vznikla v r.1992. Ve své činnosti se zaměřuje především na prodej nábytku a relizace na klíč.

 

Mezi hlavní náplň firmy patří vybavování zdravotnických zařízení, administrativních prostor, bytů, hotelů, restaurací a dalších nebytových interiérů.

 

Firma IPO spol.,s.r.o.

je certifikovaným partnerem nejvýznamělších českých výrobců nábytku. Na více než 1300m2 plochy na prodejně Dům nábytku domov , která sídlí na ul.Slavíčkova 5/522, v Liberci, naleznete především kvalitu a soudobý český design. Prodejna zároveň slouží, jako vzorkovna pro architektonické bytové a kancelářské studio. Vybrat si u nás můžete bytový nábytek-sektorové a obývací stěny na zakázku, moderní i klasické sedací soupravy, vybavení do ložnic, postele, matrace, rošty, pohovky, kuchyňské linky, spotřebiče, doplňky,  jídelny, stoly, židle, křesla a mnoho dalšího.

 

Naši profesionální interiéroví designéři vám rádi pomohou s výběrem. Na přání zpracují návrh interiéru ve 3D prostorové modelaci a zajistí jeho realizaci a to včetně možných stavebních úprav.

 

Firma IPO spol., s.r.o.

má za sebou velkou řadu úspěšných realizací v nichž  vytvořila interiér v souladu s požadavky a potřebami zákazníků, nejen v Libereckém kraji, ale i v ostatních regionech po celé ČR.

 
 

AKTUÁLNĚ

 

PARTNEŘI

logo Hobis

logo office

 

logo JECH

logo PF nábytek

logo Domestav

07-27-11-12-38-34-mayer-logojpg.jpg

07-27-11-12-39-14-antares-logojpg.jpg

logo Triant

 

07-27-11-12-39-57-logo_polstrin_srjpg.jpg