IPO

IPO

Kancelářské studio

Tisk Email

Partneři IPO domov

Spolupracujeme s renomovanými dodavateli a výrobci kancelářského i sektorového nábytku a nábytku určeného pro komerční účely. Především jsme certifikovanými zástupci firem HOBIS a ALFA interiér Říčany.

  • HOBIS má certifikaci hygienické nezávadnosti, certifikát mechanických zkoušek a jako první v ČR získal certifikát "ekologicky šetrný výrobek" v sekci kancelářský nábytek.

 

Nabídka typů a barev dezénů

Široká paleta typových řad a barevných dezénů + rychlé dodání ze skladových zásob je předpokladem pro spolehlivé a praktické vybavení Vaší kanceláře, recepce a zázemí.

 

Hlavní sortiment

Sortiment doplňuje řada kancelářských a konferenčních židlí, dílenských stolů, kartoték, šatních skříní a lavic.

  • Alfa doplňuje a navazuje na tradici ekonomického i exklusivního designového nábytku do kancelářských prostor, při zachování té nejvyšší kvality.

Vyniká přehledným a rychlým řešením, které uspokojí Vaše požadavky, díky univerzálnímu kancelářskému systému s nekonečnými možnostmi pro individuální praci a podnikání. Velkou předností je vysoká pevnost a odolnost. Disponuje moderními materiály a ergonomickým řešením. Použité materiály jsou recyklovatelné a ekologicky zpracované. Pro tyto materiály rovněž disponujeme certifikáty.

Fotogalerie - kanceláře - ukázka naší práce
 
 

AKTUÁLNĚ

 

PARTNEŘI

logo Hobis

logo office

 

logo JECH

logo PF nábytek

logo Domestav

07-27-11-12-38-34-mayer-logojpg.jpg

07-27-11-12-39-14-antares-logojpg.jpg

logo Triant

 

07-27-11-12-39-57-logo_polstrin_srjpg.jpg